«Беседа обо всём - 2017»

Форум для общения
Текущее время: 24 янв 2017, 01:06

Часовой пояс: UTC + 4 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 164 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 окт 2009, 21:58 
Гигант мысли

Валерия писал(а):
Взагалі-то моя рідна мова - російська,

Ой, моя люба Валеріє, я тобі чесно зізнаюся, що іноді деякі українські слова мені доводиться згадувати, що доволі-таки непросто дається! :D Але я все одно дуже радію, що можу тут відновити їх в пам'яті, тому що у реальному житті розмовляю тільки російською!

Валерия писал(а):
"наверху" серйозно разглядається питання, чи не звати Європу Ойропою. Після цього мені вже нічого не страшно!

Та ні...це не може бути правдою...це жарт якийсь, точно тобі кажу! А якщо це правда - ну я не знаю...мабуть треба буде просити у інших стран психіатричної допомоги.. :blink:

Валерия писал(а):
Мені ще подобається слово "наразі

Ой, да, да, да! Мені теж! :lol2:

Валерия писал(а):
Дуже Київ люблю, жити там не можу через гамір, але атмосфера, дух міста чудовий. Ну і красивий він, звичайно

А я щось не дуже Київ полюбляю...мені доводилося у дитинстві дуже часто там бувати і залишилися з тих пір якісь асоціації неприємні...щось таке...Хоча місто надзвичайно красиве- це я визнаю!

Валерия писал(а):
В Одесі не була, була тільки в Донецьку

Ну що ж ті порівнюєш, моя дівчинко! Одеса - це така краса! Архітектор, який проектував центр Одеси - це також архітектор Санкт-Петербургу! Обов'язково там треба тобі побувати! А взагалі-то Одеса для мене, як таблетка аспірину при головній болі!

Валерия писал(а):
А взагалі я розмовляю "суржиком

Суржик я теж розумію, так що можемо і на суржику спілкуватися!

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 окт 2009, 22:50 
Гигант мысли

malta писал(а):
Суржик я теж розумію, так що можемо і на суржику спілкуватися!

Ой ні, це страшне! Я ще можу його чути, але бачити написаним... :biggrin2: Хоча велика правда життя була б в романі, написаному українською, якби в ньому правдиво відтворили, як наши люди розмовляють. :wink:
Я люблю карпатську вимову, чи вона гуцульська? В мене тітка живе під Львовом, батькова двоюрідна сестра, яку я ніколи не бачила, але вона інколи телефонує, то мені дуже подобається, як вона говорить. Минулого разу я її запрошувала до нас, а вона каже: "Ой, я б до вас на крилах злЕтіла", так співочо, а тепер таку ж вимову я почула в передачі "Битва екстрасенсів. Протистояння шкіл" у карпатської "мольфарки". Така приємна дівчина и говорить так співочо... Якщо нема цієї жахливої м`якої Л, як у Зварича, знаєш, то вимова, слова... чудо, як красиво.

Ти дивишся футбол? Наши виграли у Англії 1:0. Щось дуже велике в лісі здохло, царство йому небесне! Ні, ну які киці!!! :ball: :krug: :pivko:

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 окт 2009, 23:14 
Гигант мысли

Валерия писал(а):
Ти дивишся футбол? Наши виграли у Англії 1:0

Ні, взагалі-то, не дивлюсь - вболіваю за наших якби мовити теоретично! Одразу, як прочитала твоє поведомлення, влізла в інет, там написано, що це була якась відбіркова гра. Я не дуже на всьому цьому знаюся, але теж дуже зраділа та пишаюся нашими хлопцями :yo: :dance: :romashka: Хоча коли я прочитала, що Шева не зміг забити одинадцятиметровий... :shoсk: ну це вже зовсім щось незрозуміле...треба, мабуть, йому вже на пенсію потрошку збиратися..

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 окт 2009, 23:40 
Гигант мысли

Та Шева ще нічого був, я думала, він, як в Челсі, заб`є на всїх, а він "світився" досить часто. В мене батько страждав з приводу 11-метрового, бідкався, что Шева "обманул вратаря", а влучив у штангу, і утішився лише після голу. :wink:

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 окт 2009, 10:18 
Гигант мысли

Для меня украинский язык - просто музыка. :love:
Корни сказываются.
Понимаю все, жаль, писать совсем не умею.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 окт 2009, 10:58 
Гигант мысли

А я ловлю себе на тому, що в житті мої думки все більше нагадують розмови в салоні Анни Павлівни Шерер у Толстого - російсько-французька мова, часто в одному реченні. То в мене замість французької - українська. Справа в тому, що з дитинства наслухалася батька, який, щоб пожартувати, завжди переходив на українську, бо на ній смішніше виходить. Ну і я звикла. А тепер до того ж я набагато частіше спілкуюся з батьковою мамою, ніж з іншими родичами, а вона завжди говорить українською. Ось і виходить - починаю думати рідною, потім перескакую на іншу, тоді буває, що ї повертаюся... :) Та і розмовляю з батьком так само, в його стилі, коли жартую. З бабою намагаюся літературною українською, або у крайньому разі суржиком, але впевненим. Тільки з маминими родичами - чистою російською. Отака каша. :)))

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 окт 2009, 19:35 
Гигант мысли

Валерия писал(а):
Отака каша.

Цілком нормальна, їстівна каша! :D Я теж с ким спілкуюся - на тій мові і розмовляю! В мене є дуже хороші приятелі з під Харкова, вони розмовляють тільки суржиком, ну і я з ними!)) А коли я в них гостюю декілька днів, то теж думати починаю цією сумішшю української, російської та суржика)). Мене це зовсім ніяк не хвилює, на якій мові розмовляє людина, та чи говорить вона з помилками чи без. У мене (і я гадаю, що в тебе також!) інші критерії до вибору друзів :D

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 окт 2009, 21:39 
Гигант мысли

Ладно, Бог з ним, давай про інше. Ти дивишся "Битву екстрасенсів" українську по СТБ? Я вже думала завести тему, та лінуюся. До того ж нас тут мало. :wink: А передача дуже цікава. Паралельно у будні показували російську передачу, але в них, по перше, судейство якесь дурнувате було, я маю на увазі процес відбору, несправедливий, ІМХО, а по-друге у нас екстрасенси більш "рівні", більш послідовні, так би мовити. Там я не могла навіть припустити, хто впорається з завданням, а у нас є 4 явних "фаворита", сильних. Як на мене, то вони однаково сильні. Найбільш приємна і світла дівчина, ІМХО, карпатчанка. Ще подобається некромантка Жанна, теж приємна, хоча і некромантка. І чорний маг Денис - відчуття від нього дивне: подабається тим, що сильний єкстрасенс, спокійний, впевнений і при цьому зовсім хлопець, думаю, років за 20, відчуваю, що покластися на нього можна, але лікуватися я б до нього не пішла, від для цього все ж таки "темний" (на рівні мого відчуття), а от якби потрібно було розшукати когось, тоді так, до нього. Це дуже дивно, коли відчуваєш водночас, що людина тобі подобається, і що вона небезпечна. :)
І від некромантки Жанни відчуття дивне, не темне, швидше світле, як це може бути, якщо вона некромантка?
Мені дуже сподобався між іншим в цей раз один конкурс, не знаю, чи ти дивилася - треба було вмовити дельфінів зробити у воді сальто. У жодного не вийшло, окрім карпатської мольфарки Магдалени. Трое єкстрасенсів, у тому числі Денис і Жанна сказали, що дельфіни, так би мовити, занадто розумні, "вища раса", і вони не знають, як можна їх примусити щось зробити. Магдалена також ні на що не сподівалась, декілька разів їм на сопілці щось пограла и руками показала коло, вони спочатку не хотіли, а тоді два дельфіни відплили подалі и плигнули сальто. Це вона їм сподобалась. :wink:
Якщо не дивишся, подивись, чесне слово, дуже цікаво!

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 окт 2009, 22:01 
Гигант мысли

Валерия писал(а):
Ти дивишся "Битву екстрасенсів" українську по СТБ?

Та ні, моя ластівко, українську, нажаль, не дивлюся :redface: Я дивлюся і дивилася тільки російськи випуски. Якраз сьогодні подивилася першу передачу 8го сезону. Я цілком з тобою згодна, щодо справедливості суддів - було таке, що хотілося листа їм написати та розповісти, який в них там діється маразм! Ось у попередньому, наприклад, сезоні, якраз на 5й чи на 6й передачі, тобто в середині сезону, убрали жінку - майже самого сильного екстрасенса! Що це було - так ніхто не зрозумів! Але я все одно не можу тепер прожити без цієї передачі - вболіваю там за них, переживаю, коротше кожен понеділок дуже чекаю (я по понедилках качаю із інету недільні передачі).
Але я тобі обіцяю, що подивлюся і українську битву!

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13 окт 2009, 11:18 
Гигант мысли

malta писал(а):
Ось у попередньому, наприклад, сезоні, якраз на 5й чи на 6й передачі, тобто в середині сезону, убрали жінку - майже самого сильного екстрасенса!

Ага, а мене добило, коли суддями зробили двох маленьких дівчаток, років по 6, а всього суддів четверо, тобто їх голос виходив практично визначальним, і доручили вибрати найслабшого екстрасенса. Сильного - то ще нічого, там вони впорались, бо судили по своєму конкурсу, а слабшого вибирали що називається від балди, на рівні "подобається - не подобається". Ну це ж маразм! І викинули досить сильного екстрасенса (Дашу Міронову), залишивши слабкіших. Я була в такому шоці! Ну це явно якісь інтриги, бо нормальні люди до такого не додумаються.

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 май 2010, 15:21 
Администратор

charique писал(а):
Для меня украинский язык - просто музыка. Корни сказываются.
Понимаю все, жаль, писать совсем не умею.

Ага, мне тоже украинский очень нравится. Тоже сказываются корни :biggrin2: Когда бачу украинскую программу (в данном случае - "Украина мае талант"), прям на душе тепло :kiss: :biggrin: Хочу в Кiев та Чернiгiв :biggrin2: Но, нельзя не признать, что украинский очень прикольный :rolf: :rolf: :rolf: Меня, например, убило слово "глядачи" :rolf: :rolf: (в пер. "зрители"), обожаю украинское "будь ласка" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2011, 21:52 
Администратор

Прочитав тему - поржал гарненько :biggrin: :rolf: Да уж, класно ми тут 3 роки тому веселилися в цій темі: rolf: :lol2: :lol2: :lol2:

Заголовок сообщения: Re: Поговоримо по-украiнськи!
СообщениеДобавлено: 16 май 2013, 13:12 
Администратор

Смотрю один сериал на украинском языке и понимаю всё практически на 99% :klass: Вообще не могу понять, откуда это :bezponya: В Украине не жил, украинского ТВ у меня практически нет, только украинские корни :mda: А понимаю всё дословно :bezponya: :vasheneto: Сестра - та вообще почти ничего не понимает (а корни у нас одни :lol2: ), подружка только что приехала из Киева - тоже ни слова не понимала :blink: Как так-то??? Загадка природы :padat: :morgat: Интересно, как будет с польским языком, ведь говорят, что он очень похож на украинский :mda:

Заголовок сообщения: Re: Поговоримо по-украiнськи!
СообщениеДобавлено: 16 май 2013, 18:10 
Модератор

У меня сходная ситуация - езжу с путешествиями по Украине - понимаю хорошо и надписи разные, и более-менее разговоры. И не могу понять - ОТКУДА это? Причем говорить сама на украiнськой мове не могу... Тоже, корни какие, что ль играют???

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 164 ]  На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовой пояс: UTC + 4 часа [ Летнее время ]